Cuma , 30 Ekim 2020

ULYSSE NARDİN BLACK SEA (KARA DENİZ) SAAT MODELİ

Spor giyimi seven herkesin hayran kalacağı ve tarzını yansıtacağı Marine serisi ile yüzyılı aşkın süredir adından söz ettiren Ulysse Nardin koleksiyonu ile büyülemeye devam etmektedir. Koleksiyon en son teknolojinin tecrübe ile buluşması sonucu elde edilmiş büyük bir çabanın ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Ulysse Nardin Black Sea saat Karadeniz’in eşsiz dokusunu, gücünü ve hırçın dalgalarını tasarımında gizlemektedir. Özellikle dalmayı sevenler ve ... Devamını Oku »

Ulysse Nardin Dual Time Bayan Kol Saati

Ulysse Nardin kaliteyi ve büyüleyici güzellikteki tasarımları ile adından söz ettirmektedir. Birbirinden değerli modelleri ile yıllarca ölümsüz olarak ayakta kalabilen Ulysse Nardin bayanla için de en iyi tasarımları ile en önce yer alan bir koleksiyon hazırlamıştır. Bu koleksiyon içerisinde yer alan Ulysse Nardin Dual Time Bayan Kol Saati şık olmayı seven ve hayatın tüm sorumluluklarını üstlenmiş bayanlar için üretilmiş muhteşem ... Devamını Oku »

Swatch SFK300G Kadın Kol Saati

Swatch SFK300G kol saati bayanlara özel bir saattir. Çalışma şekli saatlerde en sık kullanılan analog saat tipidir. Üzerinde yer alan rakam ve semboller saat hakkında kullanıcısına bilgi vermektedir. Kadranının yuvarlak oluşu saate spor bir görünüm kazandırırken; saatin inceliği ve sadeliği ise şıklık katmaktadır. Görünüş olarak küçük olması, inceliği, desenlerinin kibarlığı ve hafifliği bayanların bu saati tercih etme sebepleri arasında yer ... Devamını Oku »

ROLEX GMT –MASTER

Uçları yuvarlak büyük ve çıkıntılı bir taçtan oluşan logosu ile Rolex saat konusunda ustalığını göstermeye devam ediyor. Logosunda da usta olduğu zaten açıkça taç ile ifade ediyor. Tacın alt kısmındaki beş adet çıkıntı elin beş parmağını, yani Rolex ustalarının hünerli parmaklarını ifade ediyor. Hünerli Rolex ustalarının parmaklarından çıkan bir sanat ve ustalık eseri daha Rolex Gmt- Master. Bu model Rolex’in ... Devamını Oku »

ROLEX DAY DATE KOL SAATİ

Lüks dizaynlı saatler piyasasının tartışmasız birincisi Rolex, hakkında yaşanan tüm tartışmalara rağmen çok tercih edilmeye ve beğenileri üzerine toplamaya devam ediyor. Rolex’ i gereksiz pahalı bulan hakkında kötü söylemler yapanlar bile vitrinlerin önünden geçerken hayranlıkla bu saatlere bakıyor. Rolex’ in en çok hayranlık uyandıran modellerinden biri de Rolex Date’ dir. Air King modelinde olduğu gibi 34 mili metre bir çapında ... Devamını Oku »

Scroll To Top