Pazartesi , 21 Ocak 2019

ARMANİ AR7323 KOL SAATİ

Saat-AR7323.jpg

Klasik tarzına aşık, bu tarzından ödün vermeyen, her durumda şık olmaya özen gösteren bayanlar için tasarlanan saatlerden biri de Armani AR7323’ tür. Spor modellerden çok daha farklı, siyah kordonuyla göz alan bir tasarıma sahip ARMANİ AR7323, romen rakamlarından oluşmuş farklı rakam düzenlemesi ve yumuşak, oval görüntüsüyle kadınların kollarında bambaşka bir güzellikte duracaktır kesinlikle.

ARMANİ AR7323, siyah deri kordonuyla son derece rahat bir kullanıma sahip. Kasa eni 39 mm, kasa kalınlığı ise sadece 10 mm. 59 gr. lık ağırlığa sahip olan bu saat inanılmaz hafifliği ile taşıyan için çok pratik bir ürün. Kasası paslanmaz çelik özellikte ve ıslanma, yağmur, ter gibi sorunlar karşısında bozulma riski asla taşımıyor. Saatin cami mineral, çizilmesi söz konusu değil. Kadranı ise sedeften yapılmış durumda. Mekanizma Quartz. Su geçirmezliği 5 ATM, aynı zamanda da pil ile çalışıyor. Yıllar boyunca pil yenilemesi yaparak bu vazgeçemediğiniz saati uzunca bir süre kullanabilirsiniz.

Ve ARMANİ AR733 de diğer tüm Armani saatler gibi 2 yıl garanti altında. Hem kaliteli hem şık bir ürün almak elbette biraz da fazla ücret gerektirebiliyor. Bu iki özelliği bir arada bulmak için harcayacağınız her kuruşa değer bu saati almak için. Armani AR7323, onun için ödeyeceğiniz tüm paraya değecek karakterde gerçekten. Zaten şık ve orijinal kutusu içerisinde elinize aldığınızda bunun ne kadar doğru olduğunu ve çok iyi bir karar verdiğinizi anlayacaksınız. Saat gerçekten de tıpkı kıyafetleriniz gibi kendine has bir tarzı olan, bir dili olan aksesuar. Bu saate sahip olarak çok özel bir tasarıma, tarza ve görünüme sahip olacaksınız. Her kadın böyle güzel bir ürünü her zaman yanında ister.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top