Cuma , 30 Ekim 2020

DIESEL DZ7125 ERKEK KOL SAATİ

7190-7sg9fdx9Sektörde birlikte bulunduğu birçok saat modelini tüm özellikleri sayesinde gerisinde bırakan Diesel saat DZ7125 ürün kodlu saat Quartzın dijital kalitesi ile pilli olarak çalışmaktadır. Saatin en belirgin özelliklerinin içerisinde 4 farklı haneden 4 farklı saati aynı anda gösterebilme imkânı olabilmesidir. İlk bakıldığı anda da anlaşılabileceği gibi kasası çeliktir. Ve yuvarlak şekildedir.

Kasası yuvarlak olan saatlerin küçük olabileceği anlayışına inat oldukça rahat görülebilme olanağı ile geniş bir ekrana sahiptir. Ekran olası her dış etkene karşı mineral cam kullanılarak imal edilmiştir. Saatin genelinde hâkimiyet sağlayan siyahîlik kadran rengi olarak ta kendini göstermektedir. Kadranla yakalanan bütünlük kordonda görülen siyah işlenişi ile sağlanmaktadır. Kordonun deriden oluşu çelik tercihi olmayanların daha çok rağbet gösterdiği bir ürün özelliğidir. DZ7125 saat modelinin arka kapı takılır-çıkarılır kapaklardan değil, vida ile monte edilmiş kapaklardandır.

Ürünün sağlamlığının en büyük patenti 50 metrede bile su geçirmeme özelliğidir. Ekran özelliklerinden bahsetmek gerekirse, akrep ve yelkovan ayrılmaz bir bütün oluşlarını burada da kanıtlıyor. Her ikisi de fosforludur. Bunların yanı sıra aynı sahayı paylaştıkları saat kavramları ve dakikalarda fosforlu yapıda bulunmaktadır. DZ7125 ürün kodlu saatin özellikleri arasında tarih takibi sağlayan takvim bulunur. Cep telefonu ve ekstra süre ölçer taşıma gereksinimine son veren süre ölçer özelliği de bu saatte mevcuttur ve en çok tercih edilen özellikleri arasında bulunmaktadır.

 

Saatin kendi özelliğinde mevcut bulunan alarm ile oldukça rahat bir hatırlatma veya uyandırma kaydı oluşturmanız da mümkündür. Görünümü itibariyle oldukça dinamik bir görünüme sahip olan bu model, saat kategorisinde birçok üründen farklılık yaratmaktadır. Bu saatin özellikleri ile birlikte pilinin maksimum süre gidiyor olması da ekstra avantajdır. Birçok saat pili 1 yıllık ömür ile piyasada bulunurken, DZ7125 modellerinde bu süreç 2 yıla kadar uzamaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top