Cuma , 18 Eylül 2020

EMPORİO ARMANİ AR5892 SİLİKON KORDON

AR5892

Sportmen erkeklerin tarzı farklıdır. Yaşam tarzları gibi giyim tarzları da rahatlığı ön planda tutar. Rahat hareket edebileceği kıyafetleri, sıkmayan, bunaltmayan aksesuarları taşımak isterler. İster ayakkabı olsun, ister bir kıyafet veya bir saat. Rahat ve esnek olan her şey sportmen erkek dünyasının olmazsa olmazlarındandır.

Emporio Armani AR5892 işte bu rahatlarına düşkün, hızlı ve keyifli yaşayan özgür erkekler için tasarlanmış bir üründür. Tam da sportmen erkeklerin kollarında bulunması gereken, olmazsa olmaz özelliklere sahip olarak. Spor tarzda tasarlanan Emporio Armani AR5892, son derece esnek olarak yapılmış kayış kordonuyla inanılmaz bir rahatlık sunuyor onu taşıyan erkeklere. Saatin kasa tipi paslanmaz çelikten. Bu nedenle terleme, ıslanma gibi durumlar karşısında hiç etkilenmeden uzun sürede kullanma kolaylığı sağlıyor. Kasa boyutu 42 mm. Su geçirmez özelliği olan bu saat, son derece kendine has ,özgün bir tasarıma sahiptir. Siyah rengi ile erkeklerin şıklığına şıklık katmak ama bir o kadar da rahat kullanım özelliğine sahip olmak gibi lüks bir saatte olması gereken özelliklere sahiptir.

Saatiniz tıpkı diğer Armani ürünleri gibi şık ve özel kutusu içerisinde sizlere ulaşır. Elbette için de mutlaka garanti belgesi ile birlikte teslim edilir size. Eğer kaliteli bir ürün almak ve bunun için gerçekten ciddi bir parayı gözden çıkarmışsanız bunun garantisini istemek de en doğal hakkınız. Tüm bu harika özelliklere sahip olup bir de şıklığına şıklık katmak isteyen erkeklerin bu isteklerine kesinlikle katkıda bulunan bu saati hem eşinize, hem sevgilinize, hem babanıza veya en yakın arkadaşınıza güvenle alabilirsiniz. Herhalde kesinlikle bundan daha güzel, daha anlamlı, daha şık ve çok çok özel bir hediye daha olamaz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top