Cuma , 30 Ekim 2020

Emporio Armani AR1400 Seramik

AR1400

Saatler de artık şıklığın bir simgesi haline gelmiş durumda. Aksesuarlar arasında kesinlikle ayrıcalıklı bir yere sahip olan saatler günümüz dünyasında muhteşem tasarımlarıyla bileklerde göz doldurmaya başladılar. Erkekler tarafından ciddi bir hayran kitlesi bulunan, özellikle çok kaliteli ve lüks saatler taşımayı sevenler tarafından tercih edilen saatler arasında Emporio Armani kol saati AR1400/AR1401 vardır.

Saatler için her ne kadar erkeklerin tutkusu olarak bahsetsek de kadınlar için de vazgeçilmez bir aksesuardır. Bu model bu nedenle hem erkek, hem kadın için özel olarak tasarlanmıştır. Çift olarak sunulan AR1400, bayan modeli ile de üzerlerinde benzer ürün taşımayı seven modern ve zevkli çiftler için hazırlanmıştır. Sevgililerin kolunda ki şıklığın bir göstergesi olan, siyah rengi ile göz kamaştıran bu unisex ürün saat tutkunu olmayanlar için bile inanılmaz cazip ve çekici bir ürün. Saatin özellikleri, bir saatte bulunabilecek en önemli ve güzel yönleri bir arada taşıyor.

Ayna yüzeyi, mineral cam ayna. Saatin boyutları erkek ve bayan için özel ölçülerde tasarlanmış. Erkek için : Çapı 2.0 cm. Yükseklik: 4,8 cm. ağırlık: 180 gr. Bayan için: Çapı 1.6 cm. yükseklik : 2.8. ağırlık ise 130 gr. Saatin suya dayanıklılığı 5 ATM. Kasa boyutu 42 mm ve yuvarlak şekildedir. Analog ekrana sahip bu şık saat yüksek kalitede kuvars harekete sahiptir.
Emprio Armani AR1400/AR1401 modellerini tercih ettiğinizde daha elinize alırken bile ne kadar özel bir ürüne sahip olduğunuzu anlayacaksınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top