Pazartesi , 10 Ağustos 2020

OMEGA SEAMASTER PLOPROF 1200 M

omega-seamaster-ploprof-1200m-22432552101

Omega ploprof 1200 M modeli özellikle denizle uğraşanlar için ilgi çekici bir modeldir. Omeganın bu modeli 1200m (4000fit) su direncine dayanıklıdır. Dalmaya ilgi duyanlar yelken kullananlar su sporlarıyla uğraşanlar ve saatte suya dayanıklılık özelliğini arayanların tercihi olmaktadır. İki tarafta anti yansıtıcı özellikte çizilmez safir camla kaplıdır. Özellikle yoğun basınç altında saatin makinesini korumak için kendi kendini kilitleyen tepeye sahiptir.

Omega ploprof 1200 M helyum kaçış valfine sahiptir. Özellikle su altında çalışırken, su basıncı ile karşı karşıya kalındığında helyumun kolayca dışarı çıkmasını sağlayan bu valf saatin dikkat çeken özelliklerinden biridir. Bu modelin aynı özelliklere sahip çeşitli materyal ve renk alternatifleri vardır. Kasa, kayış ve kadranı çelik olan modelinin yanında, kasa çelik, iç kadran beyaz ve kauçuk beyaz kayışı olan modeli de çok şıktır. Kauçuk kayışlı modellerde beyaz, siyah ve turuncu renk alternatifleri mevcuttur. Yine çelik olan modellerde siyah ya da beyaz renk seçme şansı bulunmaktadır. Bu model üstün özelliklerle beraber şıklıktan da ödün vermemiştir. Saatte kronometre ve tarih göstergesi de vardır. Kronometresi sertifikalıdır. Özel olarak dakiklik testlerine tabi tutulmuş ve geçmiştir. Omega calibre otomatik makineye sahiptir. 60 saatlik durmadan çalışmasına yetecek güç rezervi bulunmaktadır. Otomatik makinesi sayesinde kendiliğinden kurulur.

Omega ploprof 1200 M sağlamlık, kullanışlılık, suya dayanıklıdır. Sağlam bir saat arayışı içinde olan kullanıcıya renk ve materyal tercihi yapabilme imkanı sunmaktadır. Çelik ya da kauçuk kayış tercihi mümkündür. Özellikle turuncu kauçuk kayışlı olan modeli ayrıcalıklı bir saate sahip olmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olmaktadır. Omeganın bu modeli hassas ve dayanıklıdır. Co exenel maşası ile hareket etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top