Cuma , 30 Ekim 2020

Swatch SUBM109G Kadın Kol Saati

GoGoEggDOTcom@11075

Swatch SUBM109G şık görünümlü kadınlara özel iyi tasarlanmış bir kol saatidir. Saatte en çok kullanılan analog tipi bir saattir. Üzerinde yer alan rakam ve semboller sayesinde kullanıcısına bilgi vermektedir. Alımlı deseniyle modern giyimi seven bir bayanın aksesuar olarak yanından ayırmak istemeyeceği bir parça haline gelmektedir. Kordonu çelik olduğu için hem kullanım bakımından uzun ömürlü ve rahattır; hem de dayanıklıdır.

Swatch SUBM109G modern bir saat olmakla birlikte, kadran şekli dizayn modelindedir. Kayışı kalın olmasına rağmen tercih edilmektedir. Yağmurda ıslanmaya ve su sıçramalarına karşı dirençli bir saattir; fakat yüzmeye ve basınçlı ortamlarda kullanım için tercih edilmemektedir. Sürekli suya maruz kalma veya duş alma gibi durumlarda uygun değildir. Plastik kasaya sahiptir. Bu saatin kasası şeffaf olduğu için iç tasarımı daha çok öne çıkıyor ve bu sebepten dolayı şıklığı seven bayanlara hediye için tercih edilmektedir.

Swatch SUBM109G makine tipi quartz’dır. Quartz saatin içindeki taşın ismidir. Taşın özelliği ise akımı saniye de bir kez iletme özelliğine sahip olmasıdır. Bu taşlar aynı zamanda saatin daha şık ve ışıltılı görünmesini sağlamaktadır. Bu saatin camı mineraldir. Mineral tipi camlar çizilmenin azaltılması amacıyla birkaç mineralin ısı altında işleme sokulmasıyla imal edilmektedir. Çizilme oranı fazla olmadığı için tercih edilen tarz bir saat olarak satın alınmaktadır. Plastik kasa tipine sahiptir. Genellikle spor giyim tarzına uygun giyinenlerde kullanılan bu kasa tipi taşlarıya dikkat çektiği için tercihte herhangi bir sorun oluşturmamaktadır. Garanti süresi ve pil ömrü 2 yıldır. Kullanılabilirlik süresinin uzun olması için fazla sıcaktan, fazla soğuktan, nemli yerlerden ve güneş ışığının direk temas edeceği ortamlardan uzak tutmak fayda sağlamaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top