Cuma , 30 Ekim 2020

ULYSSE NARDİN BLACK SEA (KARA DENİZ) SAAT MODELİ

Ulysse-Nardin-Black-Sea-Yellow-1

Spor giyimi seven herkesin hayran kalacağı ve tarzını yansıtacağı Marine serisi ile yüzyılı aşkın süredir adından söz ettiren Ulysse Nardin koleksiyonu ile büyülemeye devam etmektedir. Koleksiyon en son teknolojinin tecrübe ile buluşması sonucu elde edilmiş büyük bir çabanın ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Ulysse Nardin Black Sea saat Karadeniz’in eşsiz dokusunu, gücünü ve hırçın dalgalarını tasarımında gizlemektedir. Özellikle dalmayı sevenler ve deniz âşıkları için üretilmiş olan bu saat modeli ile tarzınızı yaratacak ve kendinizi ifade edeceksiniz.

Ulysse Nardin Black Sea saat modeli siyah ve kırmızının gücünü yansıtan renklere sahiptir. Saat üzerinde dalga motifleri mevcuttur. Ayrıca Marine serisini ve Ulysse Nardin’i simgeleyen bir çapa şekli yine saatin kayışında ki yerini almıştır. Saat 200 metreye kadar su geçirmez özelliğe sahiptir. Darbelere karşı da oldukça dayanıklı bir yapıdadır. Otomatiktir ve 42 saat hareketsiz bekleme özelliğine sahiptir. Bir kronometresi mevcuttur. Darbeye dayanıklı cam kullanılmıştır.

Ulysse Nardin Black Sea saat modelinde en ince ayrıntısına kadar kullanıcısının ihtiyacı olan detaylar düşünülmüştür. Kusursuz bir şekilde tasarlanan bu şık saatler özellikle mavi derinliklere dalarak farklı dünyaları keşfe çıkmayı seven kişiler için tasarlanmışlardır. Ayrıca yüzücüler de bu şık saati gönül rahatlığı ile kullanabilirler. Saatin tasarımında kullanılan renkler her tür spor kıyafetiniz ile uyum sağlayabilecek şekildedir.

Ulysse Nardin Black Sea saat modeli ile Marine serisinin en şık modellerinden birine sahip olabileceksiniz. Kalitesi dünya çapında ispatlanmış bu muhteşem saatler ile ayrıcalıklı bir aksesuara sahip olacak ve onu kolunuzdan asla çıkartmak istemeyeceksiniz.

Sizde Ulysse Nardin Black Sea ile bu ünlü markanın tasarımı ve kalitesi ile göz dolduran modeli Black Sea’ye sahip olarak ömür boyu kullanmak isteyeceğiniz bir saate sahip olabilirsiniz.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top