Salı , 24 Kasım 2020

ULYSSE NARDİN CENGİZ KAAN SAAT

ulyssenardin_image.2191673

İsviçreli ünlü saat markası Ulysse Nardin, lüks saatlerin dünya çapında ki öncülüğünü yapmaktadır. Sınırlı sayıda ürettiği saat koleksiyonuna sanatı ve tarihi ekleyen firma yarattığı bu nadide koleksiyon ile ölümsüzleşmiştir. Unutulmayan tasarımlar ile yüzyılı aşkın süredir nadide saatlere imza atan Ulysse Nardin, pahalı zevklere hitap eden sınırlı koleksiyonları ile dikkat çekmektedir.

Bu eşsiz güzellikte ki koleksiyonun en büyüleyici modelleri arasında yer alan Ulysse Nardin Cengiz Han oldukça dikkat çekici bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu eşsiz saat Cengiz Han’ın içerisinde yer aldığı küçük bir savaş sahnesini kabartmalı olarak sergiler. Tamamen el yapımı olarak üretilen bu saatler en şık ve en kaliteli malzemeler kullanılarak yaratılmıştır.

Saattin ortası akikten yapılmıştır. Kadran 18 ayar beyaz altındır. Saati özel kesilmiş elmaslar çevrelemektedir. Saatin etrafını çeviren koruyucu halka üzerinde 60 adet beyaz elmas yer almaktadır. Yine daha iç kısımda bir koruyucu halka yer almakta ve bu halka üzerinde ayrıca 48 adet elmas yer almaktadır. Bunlardan hariç 12 adet kara elmas saati çevrelemektedir.

Ulysse Nardin Cengiz Kaan saat modeli 30 metreye kadar su geçirmez. Kurmalıdır. 70 saat hareketsiz bekleme süresine sahiptir. Dünya da sadece 30 adet mevcuttur. Kayışı timsah desenli deri saat kayışına sahiptir.

Bu şık saat size nadide bir koleksiyonun eşsiz üyesine sahip olma imkânını sunar. Estetik görüntüsü, sanatsal boyutu, tarihi boyutu ve şık tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine çekecek olan Ulysse Nardin Cengiz Kaan saat herkesi büyüleyecek ve kendisine hayran bırakacak bir aksesuardır. Cengiz Kaan tasvirli bu muhteşem saat kaliteli el işçiliği ve tasarımı ile girdiği her ortamda ilgi odağı olmayı başarabilecektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top