Cuma , 30 Ekim 2020

Ulysse Nardin Dual Time Bayan Kol Saati

Ulysse-Nardin-Executive-Lady-Watch-2

Ulysse Nardin kaliteyi ve büyüleyici güzellikteki tasarımları ile adından söz ettirmektedir. Birbirinden değerli modelleri ile yıllarca ölümsüz olarak ayakta kalabilen Ulysse Nardin bayanla için de en iyi tasarımları ile en önce yer alan bir koleksiyon hazırlamıştır. Bu koleksiyon içerisinde yer alan Ulysse Nardin Dual Time Bayan Kol Saati şık olmayı seven ve hayatın tüm sorumluluklarını üstlenmiş bayanlar için üretilmiş muhteşem bir saattir. Zarafet ve şıklığı birleştirerek teknoloji ile yoğurarak bayanların narin bilekleri için üretilen bu saat seçkin olmayı sevenler için üretilmiştir.

Ulysse Nardin Dual Time Bayan Kol Saati şıklığın en doğru adresi olarak karşımıza çıkıyor. 50 metreye kadar su geçirmez olan bu şık saat ile hayatı ve zamanı yakalamak oldukça kolaydır. Bayanlar Ulysse Nardin Dual Time Bayan Kol Saatini şık tasarımı sayesinde her tür kıyafetleri ile ister gece ister gündüz kullanabilme şansına sahiptirler.

Oldukça kullanışlı olan bu saat hareketsiz olarak 42 saat bekleme süresine sahiptir. Otomatiktir; el ile kurmayı gerektirmez. Taşlar ile süslü bu model elegans bir görüntü sağlar. Saat roma rakamları ile çevrili pembe tonlarında bir iç merkeze sahiptir. Sağ üst köşede tarih bölümü yer almaktadır. Oldukça feminen ve estetik bir tasarıma sahiptir.

 

Ulysse Nardin Dual Time Bayan Kol Saati ile iki farklı yerin saatini tek bir saat üzerinde görebilirsiniz. Örnek olarak bir taraftan Türkiye saatini görebilirken diğer taraftan New York’un saatini ayarlayabilirsiniz. Takviminiz de bu yönde dilediğiniz şekilde ayarlanabilecektir. Saatin aynı model için farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Farklı zevklere değişik renkler ile sunulan bu muhteşem saat vazgeçilmez aksesuarlarınız arasında yer alacaktır.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top